STATYBA - PRAKTIŠKAI

Nėra nieko maloniau, nei matyti, kaip tavo idėjos virsta realybe – tuo kaskart įsitikina statybos inžinieriai ir architektai, kurie yra mus supančių pastatų, tiltų ir kitų įvairiausių statinių kūrėjai. Jie rūpinasi, kad šie kūriniai visą savo gyvavimo ciklą (nuo pradinės koncepcijos iki utilizavimo) atitiktų ne tik nuolat augančius funkcionalumo, estetikos ir naudojimosi patogumo reikalavimus, bet ir būtų saugūs, neterštų aplinkos – jų statyba ir naudojimas nereikalautų per daug išteklių, o medžiagas, atgautas juos utilizavus, būtų galima panaudoti dar kartą.

Taigi ši tematika siūlo praktiškai susipažinti su statyba: nuo jūsų pačių sumanyto „tikro“ nesudėtingo statinio – pavėsinės – projektavimo iki jo atidavimo eksploatuoti. Pavėsinės, atitinkančios ateities žaliojo ir energiškai efektyvaus statinio idėją, kūrimas bei statyba ne tik leis pasireikšti jūsų kūrybingumui ir inžineriniam mąstymui, suteiks praktinių statybos žinių bei įgūdžių, bet ir sukurs jūsų mokyklos bendruomenei naują darbo bei poilsio erdvę. Kita galima tematikos darbo tema skirta atlikti kambario sąlygoms.

ŠIOS IR VISŲ KITŲ AI TEMATIKŲ 2022-2023 M. M. INFORMACINIUS PLAKATUS GALIMA PAMATYTI ČIA, O INFORMACIJĄ APIE NAUJŲ DALYVIŲ REGISTRAVIMĄSI - ČIA