Čia laikoma archyvinė PD informacija

Į šį registrą įkeliamos Programoje norinčių dalyvauti mokinių (nepilnamečių mokinių atveju - jų atstovų, t.y., tėvų arba globėjų) kompiuteriu užpildytos ir elektroniniu arba fiziniu parašu pasirašytos Mokymo sutartys. 

SVARBU: 1) informaciją įrašyti ir redaguoti gali tik registruoti naudotojai, todėl neturintys savo asmeninės paskyros prašomi ją susikurti užpildant anketą; 2) informacija turi būti įrašyta iki 2022-09-10

Šia talpinami NVŠ programos "Ateities inovatoriai" yvykdymo dokumentai: užsiėmimų tvarkaraščiai, lankomumo žurnalai ir pan. Informacija prieinama programoje dalyvaujantiems mokytojams.

Nowadays advanced companies in the construction sector are keen to use construction materials that have a lower environmental impact, and in this context stakeholders increasingly seeing wood as the natural and sustainable option for large public buildings. If public institutions and business enterprises express their ecological concerns by using wood constructions for public buildings, this is a clear indicator of a mature society who focuses on sustainable development.

The module “Design, Construction and Management of Wooden Public Buildings” was developed in frames of the project “Sustainable Public Buildings Designed and Constructed in Wood” (Pub-Wood), No. 2018-1-LT01-KA203-046963, funded by the Erasmus+ programme of the European Union. The wider objective of this project is to develop a trans-disciplinary and transnational course/ elective element in the EU HEIs on the design, construction and management of sustainable public wooden buildings in order to enhance the quality and relevance of students’ knowledge and skills for future labour market needs.

The module is delivered by five higher education institutions: Vilnius Gedminas Technical University (Lithuania), VIA University College (Denmark), Coventry University (United Kingdom), Häme University of Applied Sciences (Finland) and Riga Technical University (Latvia) with contributions from Lithuanian State Enterprise Center of Registers and Study and Consulting Center (Lithuania).

SSS

"Ateities inžinerijos" 3-ąjį 2019-2020 m. m. sezoną atidarysime susirinkę 2019 m. rugsėjo 13 d. VGTU centriniuose rūmuose. Į renginį kviečiame mokytojus - ir jau dalyvaujančius AI veiklose ar norinčius į jas įsijungti, ir tuos, kurie nori apie jas daugiau sužinoti. Šio sezono naujovė - projektinius darbus galėsime paremti medžiagomis, komponentais ar įranga - kiekviena projektinio darbo komanda galės jų gauti už 100 Eur. Projektinius darbus ketinančius atlikti mokinius ir mokytojus pakviesime į kūrybines dirbtuves, kurias organizuosime pagal mokyklų paraiškas rugsėjo - lapkričio mėnesiais. 

Renginys prasidės 10 val., baigsis 16 val. Jo programoje - naujojo sezono AI tematikų bendra apžvalga ir darbiniai susitikimai su tematikų koordinatoriais. Detalesnę programą paskelbsime iki rugsėjo 6 d.

Ketinančiuosius dalyvauti prašome iki 2019 m. rugsėjo 11 d. užpildyti dalyvių registracijos anketas. Renginio programą, tematikų aprašus ir registracijos anketą rasite čia.

Iki susitikimo AI 3-ojo sezono atidaryme,

"Ateities inžinerijos" komandos vardu - koordinatorius Henrikas Mykolaitis

 

Esi 9-12 klasių moksleivis? „Draugauji“ su skaičiais ir sieji savo ateitį su finansais ir ekonomika? Tuomet privalai išbandyti savo jėgas Finansų olimpiadoje! Nepraleisk progos parodyti savo sugebėjimus ir laimėti šaunius Vilniaus Gedimino technikos universiteto, AB Nasdaq, Swedbank ir kitų olimpiados rėmėjų bei partnerių įsteigtus prizus!

.
.
Mieli mokiniai ir mokytojai,

Kviečiame atvykti į VGTU Atvirų durų dieną kovo 22 d.

Atvirų durų dienos renginio metu:

  • gausite naudingos informacijos apie dominančias studijų programas;
  • išsiaiškinsite stojimo sąlygas 2019 m. bei 2020 m.;
  • išgirsite apie plačias karjeros galimybes;
  • sulauksite profesionalių atsakymų į visus iškilusius klausimus.

Atvirų durų dienoje galėsite išbandyti virtualios realybės žaidimą „KRIVIS“, interaktyvų stalą, lazerinę arfą, išmaniąją gestus atpažįstančią pirštinę, išmaniuoju telefonu valdomą robotą-vorą, skrydžio simuliatorių, susikonstruoti mėtomą sklandytuvėlį, pasidaryti nuotrauką iš termovizoriaus, susipažinti su 3D kūrimo galimybėmis matavimų srityje bei VGTU studentų sukurtu ypatingu kartingo prototipu ir lenktyniniu kartingu, sudalyvauti virtualios realybės ekskursijoje, tiltų konstrukcijų pristatyme, žaidime „Kiek manyje aplinkosaugininko?“ ar robotų varžybose “Pastatyk piramidę”. O jeigu atsinešite savo mėgstamą gėrimą, galėsite įsitikinti, kad Bioinžinerija yra labai praktiška!

Registracija bei renginio programa pasiekama čia.

AI komandos vardu - Viktorija Čeikutė

_________

.

Mieli mokiniai, tėvai ir mokytojai,

2019-2020 mokslo metais organizuojame šiuos "Ateities inžinerijos" neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) būrelius, kurių dalyvius praktiškai supažindinsime su išmaniosios inžinerijos technologijomis ir jų taikymu savo sugalvotoms idėjoms įgyvendinti:

1. ANDROID PROGRAMĖLIŲ KŪRIMAS

Į užsiėmimus kviečiame 7-12 klasių mokinius, besidominčius Android programėlių kūrimu. Užsiėmimų metu aiškinsimės Android operacinės sistemos veikimo principus, nagrinėsime, kaip išnaudoti išmaniųjų telefonų ir kitų mobiliųjų įrenginių aparatinę įrangą, susipažinsime su Android programėlių kūrimo pagrindais, kursime nesudėtingas Android rogramėles. Įgytos žinios ir darbo įgūdžiai padės pagrįstai pasirinkti tolimesnio mokymosi ir profesinės veiklos sritį. Dalyviai,  sėkmingai baigę programą, gaus baigimo pažymėjimus.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę po 2 val. VGTU Elektronikos fakultete Naugarduko g. 41 Vilniuje

Užsiėmimų kaina - 15 EUR/mėn. (galima panaudoti NVŠ krepšelio lėšas)

Daugiau informacijos apie programą suteiks Dovilė Kurpytė, el.p. dovile.kurpyte@vgtu.lt , tel. (8 693) 70214

2. PRAKTINĖ MECHATRONIKA IR ROBOTIKA

Į užsiėmimus kviečiame 7-12 klasių mokinius, besidominčius mechatronika, apimančia mechanikos, elektronikos ir informacinių technologijų žinias, metodus ir technologijas. Užsiėmimų metu mokiniai sužinos apie mechatroninių elementų bei sistemų veikimą, galimybes ir taikymą kasdieniame gyvenime, išmoks praktiškai valdyti egzistuojančius ir kurti naujus įvairios paskirties originalius robotus. Savo kuriamo roboto detales dalyviai galės pasigaminti ir patys – susikūrę savo dizaino detalių virtualius modelius juos galės „materializuoti“ 2D lazerine pjaustytuvu arba 3D spausdintuvus. Užsiėmimų metu gautos žinios ir įgyti įgūdžiai leis kurti panašias sistemas savarankiškai namuose ar mokykloje. Dalyviai, sėkmingai baigę programą, gaus baigimo pažymėjimus.

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę po 2 val. VGTU Mechanikos fakultete Basanavičiaus g. 28 Vilniuje.

Užsiėmimų kaina - 15 EUR/mėn. (galima panaudoti NVŠ krepšelio lėšas)

Daugiau informacijos apie programą suteiks Mantas Makulavičius, el p. m.makulavicius@vgtu.lt ,  tel. (8 647) 26468

Kviečiame!

______

 

 

Esi 9-12 klasių moksleivis? „Draugauji“ su skaičiais ir sieji savo ateitį su finansais ir ekonomika? Tuomet privalai išbandyti savo jėgas Finansų olimpiadoje! Nepraleisk progos parodyti savo sugebėjimus ir laimėti šaunius Vilniaus Gedimino technikos universiteto, AB Nasdaq ir kitų olimpiados rėmėjų bei partnerių įsteigtus prizus!