MOKYKLŲ PUSLAPIAI (atnaujinta 2023-08-22)

Šis katalogas yra pertvarkytas, siekiant optimizuoti apsikeitimą informacija apie mokyklų 5-ajame sezone atliekamų projektinių darbų (PD) planus, eigą ir rezultatus.

Iki šiol tokiai informacijai buvo skirta mokyklų puslapių dalis "XX_XXX gimnazijos/progimnazijos  projektinė veikla", taip pat AKTUALIJŲ kataloge sukuriamos duomenų bazės. Praktika parodė, kad būtų geriau visų AI mokyklų visą informaciją apie planuojamus, vykdomus  ir pristatomus darbus sutelkti vienoje vietoje - būtent tam ir tarnaus AKTUALIJŲ katalogo skyrius "PROJEKTINĖ VEIKLA".

Čia esantys anksčiau sukurti Mokyklų puslapiai bus naudojami mokyklos  veiklų viešinimui.  Puslapio viešojoje dalyje "Informacija visiems" talpinama visiems svetainės lankytojams skirta informacija apie mokyklos AI veiklą bei pasiekimus, o  "darbinė" dalis, kuri buvo skirta projektinei veiklai, nebus naudojama. Mokykla savo sprendimu gali ją panaudoti savo reikmėms, tačiau tai nekeičia to mokyklos priedermės teikti savo informaciją puslapyje "AI 5-ojo sezono projektinė veikla".

Mokyklos puslapį tvarko mokytojas - mokyklos AI koordinatorius (įprastai, vienas arba du).

Visus puslapius bei jų informaciją tvarkančius mokytojus ir mokinius kviečiu susipažinti su jiems skirtomis rekomendacijomis, pateiktomis Metodiniame puslapyje

Jei dėl informacijos teikimo bei tvarkymo kyla skubių klausimų, kviečiame kreiptis Moodle žinute ar el. p. ateitin@vgtu.lt