Temos struktūra

 • Tarptautinė mokslinė - praktinė konferencija „STREAM UGDYMO SROVĖ“ 

  II respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkursas "IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ", skirtas Leonardo da Vinči 570 gimimo metinėms

  2022 m. kovo 17-18 d.

  • KONKURSO NUOSTATAI

   Kviečiame 3-12 klasių mokinius dalyvauti jau antrus metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos kartu su partneriais – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutu ir VILNIUS TECH –  rengiamame bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkurse „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“, kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ir ugdyti praktinius gebėjimus gamtos mokslų, technologinio, inžinerinio, kūrybinio skaitymo ir rašymo, meninio ir matematinio ugdymo (STREAM) srityje. Konkurso, kuris yra organizuojamas kartu su tarptautine moksline-praktine konferencija „STREAM UGDYMO SROVĖ“, nuostatai yra pateikti žemiau.

   Svarbūs terminai:

   1. Paraiškos dalyvauti konkurse registruojamos iki 2022 m. vasario 17 d.

   2. Darbo aprašai ir kita konkursui teikiama medžiaga įkeliama iki 2022 m. kovo 1 d.

   3. Konkursas vyks 2022 m. kovo 17 d. nuotoliniu būdu.

   Dėl papildomos informacijos konkurso klausimais prašome kreiptis į Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos fizikos mokytoją Dainą Aleksandravičiūtę tel. (8 646) 12280 arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Jurgitą Zenevičiūtę tel. (8 672) 86915

   Linkime sėkmės!

   Organizatoriai

  • PARAIŠKŲ DALYVAUTI KONKURSE REGISTRACIJA

   Paraiška dalyvauti konkurse registruojama, sukuriant registracijos įrašą žemiau esančiame Konkurso dalyvių ir darbų registre (toliau - Registre). Šis įrašas pasirengimo konkursui metu gali būti papildomas, į jį yra įkeliami ir konkursui teikiamos medžiagos failai.

   Informacija darbui su Registru:

   1. Įrašus peržiūrėti ir papildyti gali tik jų autoriai, todėl rekomenduojame projektų komandoms prieš pradedant darbą tam tikslui susikurti ir naudoti grupines AI svetainės naudotojų paskyras.

   2. Kiekvienai paraiškai skiriamas atskiras įrašas. Paraiška įregistruojama, pasirinkus režimą Įtraukti įrašą ir įrašant į privalomus (raudonai pažymėtus) laukus pradinę paraiškos informaciją. Ši informacija vėliau darbo eigoje yra papildoma Redagavimo režime. Įrašyta informacija Registro Peržiūros režime turi būti matoma rausvame fone - tai rodo, kad informacija Registre yra užfiksuota, bet kitiems nėra matoma.

   3. Pirmasis Registro įrašas (Varėnos r. Zervynų progimnazijos įrašas) yra pildymo PAVYZDYS. Jo fonas yra baltas, tai rodo, kad įrašas yra visiems matomas).

   4. Įrašoma informacija apie Konkurso dalyvius ir darbus turi būti tiksli, nes ji yra naudojama Konkurso organizavimo ir administravimo reikmėms.

   5. Iškilus klausimams dėl dalyvių ir darbų registracijos prašome kreiptis į AI koordinatorių Henriką Mykolaitį el. paštu ateitin@vilniustech.lt arba, neatidėliotinais atvejais, tel. (8 618) 80420.