Temos struktūra

 • Tarptautinė mokslinė - praktinė konferencija „STREAM UGDYMO SROVĖ“ 

  II respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkursas "IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ", skirtas Leonardo da Vinči 570 gimimo metinėms

  2022 m. kovo 17-18 d.

  • KONKURSO REZULTATAI

   Konkurso I vietų laimėtojai

     3-5 klasių grupėje: Vilniaus Sietuvos progimnazijos 5 kl. mokinių komanda, pristačiusi projektą „Sietuvos draugystės tiltas”

     6-8 klasių grupėje: Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 7 kl. mokinių komanda, pristačiusi projektą „Spaustuvės vakar ir šiandien”  bei Kauno Simono Daukanto progimnazijos 6 kl. mokinių komanda su projektu „Spausdinimo presas“.

     9-12 klasių grupėje: Gargždų Vaivorykštės gimnazijos  II kl. mokinių komanda, pristačiusi projektą „Termometras nuo Renesanso iki dabar“.

   Specialius Vytauto Didžiojo universiteto prizus laimėjo

   ◊  už sumanų technologinį projekto sprendimą - Kauno Juozo Urbšio progimnazijos 7 kl. mokinių komandą, parengusi projektą „Da Vinčio tiltas“;

   ◊  už kūrybingą literatūrinį projekto sprendimą - Tauragės Šaltinio progimnazijos 6-8 kl. mokinių komanda, parengusi projektą „Akiniai“.

   RENGINIO VIDEO ĮRAŠAI

   Čia viešiname tarptautinės mokslinės - praktinės konferencijos „STREAM UGDYMO SROVĖ“ ir kūrybinių dirbtuvių konkurso „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“ video įrašus. Malonaus ir naudingo žiūrėjimo!

   I dalis. Kovo 17 d.: kūrybinių dirbtuvių konkurso „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“ dalyvių darbų pristatymas. 

   II dalis. Kovo 18 d.: kūrybinių dirbtuvių konkurso „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“ rezultatų apibendrinimas ir nugalėtojų paskelbimas.

   III dalis. Kovo 18 d.: tarptautinė mokslinė - praktinė konferencija „STREAM UGDYMO SROVĖ“.

   • KONKURSO NUOSTATAI

    Kviečiame 3-12 klasių mokinius dalyvauti jau antrus metus Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos kartu su partneriais – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Profesinio tobulinimo institutu ir VILNIUS TECH –  rengiamame bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kūrybinių darbų konkurse „IŠRADIMAI, KEIČIANTYS ŽMONIJOS GYVENIMĄ“, kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ir ugdyti praktinius gebėjimus gamtos mokslų, technologinio, inžinerinio, kūrybinio skaitymo ir rašymo, meninio ir matematinio ugdymo (STREAM) srityje. Konkurso, kuris yra organizuojamas kartu su tarptautine moksline-praktine konferencija „STREAM UGDYMO SROVĖ“, nuostatai yra pateikti žemiau.

    Svarbūs terminai:

    1. Paraiškos dalyvauti konkurse registruojamos iki 2022 m. vasario 17 d.

    2. Darbo aprašai ir kita konkursui teikiama medžiaga įkeliama iki 2022 m. kovo 1 d.

    3. Konkursas vyks 2022 m. kovo 17 d. nuotoliniu būdu.

    Dėl papildomos informacijos konkurso klausimais prašome kreiptis į Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos fizikos mokytoją Dainą Aleksandravičiūtę tel. (8 646) 12280 arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui Jurgitą Zenevičiūtę tel. (8 672) 86915

    Linkime sėkmės!

    Organizatoriai

   • PARAIŠKŲ DALYVAUTI KONKURSE REGISTRACIJA

    Paraiška dalyvauti konkurse registruojama, sukuriant registracijos įrašą žemiau esančiame Konkurso dalyvių ir darbų registre (toliau - Registre). Šis įrašas pasirengimo konkursui metu gali būti papildomas, į jį yra įkeliami ir konkursui teikiamos medžiagos failai.

    Informacija darbui su Registru:

    1. Įrašus peržiūrėti ir papildyti gali tik jų autoriai, todėl rekomenduojame projektų komandoms prieš pradedant darbą tam tikslui susikurti ir naudoti grupines AI svetainės naudotojų paskyras.

    2. Kiekvienai paraiškai skiriamas atskiras įrašas. Paraiška įregistruojama, pasirinkus režimą Įtraukti įrašą ir įrašant į privalomus (raudonai pažymėtus) laukus pradinę paraiškos informaciją. Ši informacija vėliau darbo eigoje yra papildoma Redagavimo režime. Įrašyta informacija Registro Peržiūros režime turi būti matoma rausvame fone - tai rodo, kad informacija Registre yra užfiksuota, bet kitiems nėra matoma.

    3. Pirmasis Registro įrašas (Varėnos r. Zervynų progimnazijos įrašas) yra pildymo PAVYZDYS. Jo fonas yra baltas, tai rodo, kad įrašas yra visiems matomas).

    4. Įrašoma informacija apie Konkurso dalyvius ir darbus turi būti tiksli, nes ji yra naudojama Konkurso organizavimo ir administravimo reikmėms.

    5. Iškilus klausimams dėl dalyvių ir darbų registracijos prašome kreiptis į AI koordinatorių Henriką Mykolaitį el. paštu ateitin@vilniustech.lt arba, neatidėliotinais atvejais, tel. (8 618) 80420.