NAUJIENOS

  PRATĘSIAMAS LAIKAS PROJEKTINIŲ DARBŲ REGISTRAVIMUI

  Dovilė Kurpytė-Lipnickė -

  PRATĘSIAMAS LAIKAS PROJEKTINIŲ DARBŲ REGISTRAVIMUI IR PRAŠOME IKI 2023-11-20 PATEIKTI SAVO PLANUS NAUJAJAM „ATEITIES INŽINERIJOS“ SEZONUI

  Visas AI platformos bendruomenės mokyklas – ir senbuves, ir naujokes – kviečiame pateikti AI 7-OJO SEZONO PROJEKTINIŲ DARBŲ DUOMENŲ BAZĖJE apie savo planuojamus AI projektinius darbus (PD) - jų tematikas, projektų temas, dalyvausiančius mokinius bei koordinuojančius mokytojus.

  Primename žingsnius dėl Projektinių veiklų registravimo:

  1. Mokytojas prisijungia prie ateitin.vilniustech.lt (susikuria paskyrą jei neturėjo anksčiau);
  2. Su moksleiviais aptaria ir išsirenka tematikas;
  3. Mokytojas užregistruoja projektines veiklas registre;
  4. Pradedamas darbas su AI konsultantais pasirinktu tempu pasirinktoje tematikoje.

  Visi bendri mokyklų planai pateikti Mokyklų AI veiklų informacinė DB.

  Jei kiltų dalykinių klausimų, prašome kreiptis į tematikų konsultantus, o bendro pobūdžio klausimus išsiaiškinsime el. paštu ateitin@vilniustech.lt. Neatidėliotinais atvejais skambinkite AI koordinatorei Dovilei Kurpytei-Lipnickei (tel. 8 693 70 214) - viską išsiaiškinsime kartu.

  Linkime sėkmės ir kuriant, ir įgyvendinant savo planus!

   

  „Ateities inžinerijos“ komanda

  „Ateities inžinerijos“ rudens sesijoje pristatytos dvi naujovės (nuotraukos)

  Ingrida Leščauskienė -

  „Ateities inžinerijos“ platformos rudens sesijoje pristatytos dvi naujovės

  Spalio 12d. vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ 7-ojo sezono atidarymas. Renginio metu buvo pristatytos dvi naujovės – verslo parama kiekvienai sričiai bei skaitmeninių ženkliukų integravimas.
   
  Pasak „Ateities inžinerijos“ koordinatorės Dovilės Kurpytės-Lipnickės, „Ateities inžinerijos“ platforma suteikia mokiniams galimybę praktiškai išbandyti visą projektinių veiklų vykdymo procesą nuo idėjos iki įgyvendinimo. Tai padeda geriau suprasti bendrojo ugdymo teorines žinias, ugdo kūrybiškumą, skatina kritiškai mąstyti, analizuoti problemas, ieškoti efektyvių bei tvarių jų sprendimo būdų. Esu įsitikinusi, jog auginant ateities novatorius mokyti spręsti gyvenimiškas situacijas reikia pradėti kuo anksčiau. Tai lavina asmenines savybes, kurios ateityje lems naujų produktų, procesų ir technologijų sukūrimą“, – sako D. Kurpytė-Lipnickė. 
   
  Renginio dalyviams buvo pristatytos dvi šio sezono naujovės – nuo šiol kiekviena „Ateities inžinerijos“ tematika turės savo verslo partnerį, kuris padės užtikrinti projektinių darbų kokybę ir apdovanos geriausius projektus.  Antroji naujiena – skaitmeninių ženkliukų integravimas.  „Geriausių projektinių darbų apdovanojimas yra svarbus motyvatorius veikti. Esame įsitikinę, jog kiekvienas mokinys turi būti įvertintas už savo pastangas. Skaitmeniniai ženkliukai yra moderni šiuolaikiška priemonė padedanti tai užtikrinti“, – komentavo „Ateities inžinerijos“ skaitmeninių priemonių administratorė dr. Ingrida Leščauskienė.
   
  Pranešimas VILNIUS TECH tinklalapyje: https://vilniustech.lt/246468?nid=363257
   

  MOKYKLŲ PLANAI AI 7-AJAM SEZONUI - IKI 2023-11-07 (2023-10-22)

  Henrikas Mykolaitis -

   

  PRAŠOME IKI 2023-11-07 PATEIKTI SAVO PLANUS NAUJAJAM "ATEITIES INŽINERIJOS" SEZONUI

  Visas AI platformos bendruomenės mokyklas – ir senbuves, ir naujokes – kviečiame iki 2023-11-07 pateikti savo projektinės veiklos planus, tuo patvirtinant savo apsisprendimą dalyvauti naujojo, 7-ojo, AI sezono veiklose.

  Būtent, prašome visų mokyklų, ketinančių dalyvauti AI 7-ojo sezono projektinėse veiklose, pateikti apibendrintą informaciją apie savo planuojamus AI projektinius darbus (PD) - jų tematikas, darbų ir dalyvausiančių mokinių bei mokytojų skaičių, reikalingą AI platformos pagalbą, taip pat savo pastabas, pageidavimus ir pan., tam užpildant paprastą AI7 PD PLANO formą ir ją su susijusia kontaktine informacija iki 2023-11-07 įkeliant į MOKYKLŲ AI7 VEIKLŲ DB - visa tai rasite AI svetainės aplanko MOKYKLŲ PLANAI puslapyje Mokyklų AI veiklų informacinė DB.

  Jei kiltų dalykinių klausimų, prašome kreiptis į tematikų konsultantus, o bendro pobūdžio klausimus išsiaiškinsime nuotolinių konsultacijų metu spalio 24 d. 14:00-15:00 val. ir spalio 27 d. 13:00-14:00 val. (ZOOM nuoroda https://liedm.zoom.us/j/96015812683), taip pat kreipiantis el. paštu ateitin@vilniustech.lt. Neatidėliotinais atvejais skambinkite AI koordinatorei Dovilei Kurpytei-Lipnickei (tel. 8 693 70 214) arba konsultantui Henrikui Mykolaičiui (tel. 8 618 80 420) - viską išsiaiškinsime kartu.

  Linkime sėkmės ir kuriant, ir įgyvendinant savo planus -

  "Ateities inžinerijos" komanda

  Visos naujienos...